Tandheelkunde Waanders, locatie Lichtenvoorde

Eschpark 9, 7131TG Lichtenvoorde
Neemt patiënten aan
Spoed
Spoed 24/7 365
Nascholing
Certificaat
ISO - 9001
Over
Openingstijden
-
maandag
7:00 - 21:00 -
dinsdag
7:00 - 21:00 -
woensdag
7:00 - 21:00 -
donderdag
7:00 - 21:00 -
vrijdag
8:00 - 17:00 -
zaterdag
8:00 - 12:00
Tandheelkunde Waanders in Lichtenvoorde neemt nog nieuwe patienten aan. Wij behandelen u zoals wij zelf ook behandeld zouden willen worden. Dat is de centrale gedachte achter alles wat Tandheelkunde Waanders voor u doet.
Dit betekent niet alleen dat we werken met de modernste kennis, behandelingen en apparatuur. Het houdt vooral in dat we de tijd voor u nemen, dat uw persoonlijke behoeften en wensen de richting bepalen, kortom: dat u zelf de regie voert over uw gebitsonderhoud.
Cliënten met een goed gevoel naar onze tandartspraktijk in Lichtenvoorde laten komen. En met een nog beter gevoel weer naar buiten zien gaan. Daar willen we voor zorgen, omdat dat zo in onze natuur zit.
Informatie

Specialisaties
- Algemene tandheelkunde
- Tandvlees behandeling
- Wortelkanaal behandeling
- Kroon- en brugwerk
- Mondhygiëne
- Implantaten
- Protheses-kunstgebit
- Angst behandeling
- Facings
- Orthodontie
- Kindertandheelkunde
- Cosmetische tandheelkunde
- Kleine kaakchirurgische ingrepen
- Lachgas sedatie mogelijk
- Hypnose
- Gehandicapte patiënten

Team
N.M. Waanders-pankoke
Tandarts
BIG nummer: 49912570902
Anja Schepers
Mondhygiënist
Ira Pankoke
Tandarts
BIG nummer: 09065105402
Nora Waanders - Pankoke
Tandarts
BIG nummer: 49912570902
R.G.H. Waanders
Tandarts
BIG nummer: 19024749302
Leonie Travnitschek
Tandarts
BIG nummer: 49929021002
Nicolae Chipaila
Tandarts
BIG nummer: 49927537902
Jessica Plasencia Gallo
Tandarts
BIG nummer: 19928962502
Rauf Djalat
Mondhygiënist
Danielle Heemink
Mondhygiënist

Faciliteiten
- Mondhygiënist(e) aanwezig
- Vroege afspraak mogelijk
- Avond behandeling mogelijk
- Toegankelijk voor rolstoelen
- Afspraken in weekend mogelijk
- Parkeergelegenheid aanwezig (gratis)
- Lasertherapie
- Cone beam CT-scan (3D) aanwezig
- Spoed
Deze Google-recensie is zonder tekst
Na vervelende ervaringen bij de vorige tandarts overgestapt naar tandartsenpraktijk Waanders. Moeten wel zelf goed blijven bewaken dat we steeds dezelfde tandarts gebben. Vind de wissels van de mondhygiënistes erg vervelend. Zijn we zomaar bij iemand anders ingepland zonder dat dat vooraf is aangegeven. Ik ben nu ook al 2x voor niets naar Lichtenvoorde gereden voor het nachtbitje.
Al jaren bij deze tandartspraktijk. Er werken deskundige tandartsen die goed naar de patiënt luisteren.
Ze weten wat ze doen, leggen goed uit, zijn geduldig en vriendelijk. Helpen je graag!
Goede verzorging en vriendelijk. Alleen stond de deur open tussen de kamers. Wat ik zelf dicht zou doen.
Het is wel jammer dat we zo vaak verschillende artsen hebben
Word altijd goed geholpen. Kortere termijn afspraken zijn lastig te maken.
Aardige mensen die er werken
Kan altijd prima terecht als er bijvoorbeeld spoed is en word altijd netjes geholpen . Veel verschillende tandartsen maar door iedereen fijn geholpen
Ik ben over alles tevreden, heb geen op- of aanmerkingen.
Als je vragen hebt kun je die stellen en ze luisteren naar je
zie boven
Een goede gebitsreiniging
Sinds een tijdje drukke agenda's waarvoor voor veel behandelingen een aparte afspraak ingepland moet worden of het lang duurt voordat je terecht kan.
Vriendelijke en deskundige mensen. Jammer dat er soms wel een behoorljjke uitloop kan zijn, waar je helaas niet altijd over geïnformeerd wordt. De andere kant daarvan is dat er goede zorg verleend wordt en dat ze, indien nodig, de tijd nemen. Goed advies en goede zorg.
Ivm een spoedgeval, onderweg van italië naar huis, poging gedaan tot het maken van een afspraak. Half uur in “de wacht” gehangen. Later nog 4x opnieuw gebeld. Vreselijk slecht voor zo’n grote praktijk.
Na 2x met klachten op een spoed afspraak in Lichtenvoorde bleef ik klachten houden.. tandarts in Zelhem zette door en ondernam actie.. wortelkanaalbehandeling.. ook niet fijn maar grotendeels nu wel van de pijn klachten af.. anders werd ik op controle afspraak gezet weer 3 weken later.. Helaas pas 2 maanden later tijd om wortelkanaalbehandeling af te maken.. Toch een goede prettige ervaring met tandarts in Zelhem ondanks mijn angst voor de tandarts
Mijn dochter is behandeld. Was angstig. Door de rustige bejegening en door te vertellen wat er ging gebeuren, stelde ze haar gerust. Fijne tandarts, allemaal trouwens.
Iedere stap in de behandeling werd uitgelegd (wat gebeurd er, wat voel je). Dit is erg fijn om te horen als je als patiënt in de stoel ligt. Ook kreeg ik te horen wat ik thuis nog van de behandeling kon merken/voelen.
Veel verschillende behandelaars, sommige staan je nauwelijks te woord, Andere zijn heel vriendelijk, Jammer dat sommige behandelingen niet gecombineerd kunnen worden. Voor extra uitleg behandeling moet een consult gemaakt worden wat dan weer betaald moet worden, dat is jammer. Over het algemeen tevreden, goed behandeld.
Tandarts Leonie heeft de vervelende kies gevuld en die doet het uitstekend. Ook heeft ze vervelende aanslag -ontstaan door langdurig ijzercapsules- verwijderd. Fijn geholpen. Assistent geen mondkapje op en zat te hoesten. Dat was minder.
zie boven
Altijd op tijd aan de beurt Netjes behandeld
Een bezoek is niet mijn hobby, maar sinds ik bij jullie ben, is het ook geen probleem meer. Ik had eerder van jullie vakmanschap gebruik moeten maken.
Vakkundig
Vakkundig en prettig geholpen door tandarts Waanders.
Ik was best nerveus voor wat er te gebeuren stond. Ik werd op een zeer prettige wijze op mijn gemak gesteld en geinformeerd over wat er ging gebeuren. De behandeling verliep zeer soepel en voorspoedig
Veel expertise op één plek, een groot voordeel! Maar waar ik me aan stoor is dat ik telkens een andere combinatie mondhygiëniste/tandarts krijg, terwijl ik ALTIJD vraag om dezelfde behandelaars ivm angst voor de tandarts. Ik wil graag dat mijn behandelaars mij kennen en hier van op de hoogte zijn. De laatste keer liep het wéér mis, maar werd mijn klacht snel opgelost, compliment daarvoor! Afwachten hoe het in de toekomst (weer) gaat….
Altijd vriendelijk tijdens de behandeling
Deskundige mensen werkzaam. Als je bijvoorbeeld om 16 uur een afspraak hebt. Dan wordt je ook om 16 uur uit de wachtkamer opgehaald. Medewerkers luisteren goed. Verbeterpunt bij afspraken beugel. Voorbeeld: 2 maart controle gehad beugel. Twee dagen later veertje en draad los. Eerstvolgende plek vrij, 16 maart. Dit is echt te lang.
Ken helaas de naam van de behandelende tandarts(man) en assistente niet maar van mij krijgen ze een 10 met een griffel! Gaatje vullen pijnloos, snel en met veel zorg uitgevoerd.
uitsekend
Alles is altijd in orde en word goed geregeld, aangezien ik vaak gaatjes heb vind ik het jammer dat afspraken voor controles en gaatjes vullen soms later gepland kunnen worden dan ik zou willen. Dat kan ook door corona zijn geweest dus misschien gaat dat nu vanzelf beter.
Er werd bij uitzondering ruimte gemaakt in de planning zodat ik met een gebroken kroon (voortand) toch dezelfde dag nog geholpen werd. Dat was de 2e keer dat ik terug moest gaan ivm dezelfde gebroken tand. Ik moest er voor naar Eibergen rijden maar dat was het voor mij in dit geval zeker waard. Wat ik persoonlijk wel zou willen meegeven is om wat meer ruimte te bieden bij spoed. In mijn geval brak m’n kroon de eerste keer om 17.30u op vrijdagmiddag, net na jullie sluitingstijd. Je wil op dat moment zsm geholpen worden. Voor mij werd dat 3 dagen later. Dat heb ik wel als vervelend ervaren.
Er werd geluisterd naar mijn vragen hoe ik de behandeling wilde
Je wordt goed behandeld ook als persoon
Nette, keurige behandeling en op de afgesproken tijd. Minpunt is dat er bijna bij elk bezoek een andere behandelaar is. Jammer dat behandelingen vaak niet gecombineerd kunnen worden en dat de patiënt voor elke behandeling een nieuwe afspraak moet maken.
Ik ben in Eibergen geweest en werd keurig behandeld
Door angst werd ik op een fijne , rustige manier geholpen.
Mijn ervaringen zijn goed, kundig en correct.
Goed geholpen en werd goed door de behandeling heen gepraat!
Ik ben zeer tevreden over de behandeling. De bereikbaarheid per telefoon is zeer slecht. Ik moet vaak meerder malen langdurig de telefoon over laten gaan , voordat ik iemand krijg te spreken. Dit is erg vervelend. Ik hoop dat hier op korte termijn nog wat aan gedaan kan worden. En een afspraak plannen is ook moeilijk. Ik hoop wanneer jullie in het nieuw gebouw in Eibergen komen te zitten, dit beter is.
Zorgvuldig en snel uitgevoerd
Ik heb moeite met me overleveren aan de tandartsstoel, ben bang dat ik ga hyperventileren. Ik heb de tandarts van tevoren gevraagd of hij alles wat hij doet steeds aan mij wil noemen, voor mijn geruststelling. Dat deed hij zeer zorgvuldig en ik vond het een hele aangename tandartservaring. Als ik ooit een grotere langdurige behandeling zou moeten laten doen, kies ik voor dezelfde tandarts
Mijn gouden kroon liet los. Ik kon de volgende dag bij een andere tandarts dan die ik normaal heb op de lokatie Lichtenvoorde. Ik kon in Eibergen terecht bij de tandarts die de meeste ervaring heeft met gouden kronen. Goed geplakt!ik hoop dat ie weer jaren mee kan. Dank!
Prima praktijk met fijn personeel. Altijd vriendelijk en behulpzaam.
Goede voorzieningen Vriendelijk en kundig personeel Prettig digitale herinneringen aan afspraak Aandachtspunten: Informatieverstrekking door zorgprofessional suboptimaal door gebrek aan shared decision making; Afspraak inplannen duurt (te) lang aan de balie Overweeg beeldscherm in wachtruimte in te zetten voor psycho educatie tandheelkundige mondzorg Overweeg meer huiselijkheid in de praktijk, dit om de beleving en de evt spanning bij een pt zoveel mogelijk te optimaliseren
Goed!
Aardig en deskundig
We worden goed begeleid in moeilijke situatie's. Er is veel mogelijk.
Fijne tandartsen, vooraf uitleg en overleg wat ze gaan behandelen , waarom het nodig is hoe ze het gaan doen indien mogelijk meteen met de controle zodat je niet nog terug hoeft te komen. Heel fijn team , onderling ook aardig en sociaal betrokken met elkaar
Er werken erg fijne mensen. Ze nemen de tijd voor je, en ze werken niet geforceerd.
Hij controleert je gebit nauwkeurig. Zegt wat hij doet en wat hij constateert. Een vakkundige en gedreven man. Dit geldt ook voor Andrea ; werkt secuur en vakkundig. Het is verschillende keren voorgekomen dat ik ( zonder overleg ) bij een andere behandelaar werd ingepland. Dit is niet wenselijk. Jullie verschuiven regelmatig met de werkdagen van de mondhygiënisten of tandartsen. Indien dit het geval is, is het wenselijk om ruim van tevoren hier over geïnformeerd te worden. Doorgaans maak ik maanden van tevoren een afspraak bij een specifieke behandelaar. Ben erg tevreden over Andrea en Nicolae. In mijn dossier staat genoteerd dat ik liever geen andere specialist wil ( dit ivm de status van mijn gebit en zeldzame ziekte in mijn gezicht / tandvlees ) Meerdere keren werd ik bij anderen ingepland hoewel dit gegeven bij jullie bekend is. Het personeel dat je telefonisch te woord staat is vriendelijk. Contact met Marlies ( afspraken maken en info die ze geeft ) is goed.
Het was een goede en prettige behandeling.
professional services
Prettige tandarts, duidelijke en prettige communicatie
zoals verwacht
De ervaring voldoet aan de verwachting, goed geholpen!