LETOP! DEZE FUNCTIE IS ALLEEN VOOR MEDEWERKERS OF PRAKTIJKEIGENAREN DIE EEN AANPASSING VAN HUN PRAKTIJK GEGEVENS WILLEN MAKEN
Door op de button te drukken wordt een e-mail verzonden naar het bij ons bekende praktijk e-mailadres waarna de praktijk gegevens kunnen worden aanpast in het webformulier. Na uw bevestiging zullen de gegevens op Tandarts.nl en indien de service voor Google, de praktijkwebsite en het AGB-register is afgenomen, worden bijgewerkt.
Ik was een reguliere patient bij P.A van den Broek. Als een patiënt bij deze tandarts, voelde ik me geïsoleerd en zonder enige inspraak in mijn eigen behandeling. De dokter leek compleet ongeïnteresseerd in mijn zorgen en wensen, en maakte alle beslissingen zonder mij te raadplegen. Ik kreeg het gevoel dat ik slechts een nummer was, in plaats van een individu met unieke behoeften. De algehele ervaring was klinisch en onpersoonlijk, zonder enige empathie of begrip voor mijn positie als patiënt. Ik kan deze tandarts echt niet aanbevelen aan anderen die op zoek zijn naar een zorgzame, patiëntgerichte praktijk.
Duidelijke uitleg
1
Behandeltijd
1
Is deskundig
1
Aanbeveling
1
1.0
Jacqueline 18 Jul 2025 - 13:59Review voor de praktijk
Tandarts van den broek is aardig en vriendelijk
Deskundigheid
10
Mate van luisteren
10
Algehele ervaring en zorg
10
Hygiene
10
Informatie na behandeling
10
Informatie tijdens behandeling
10
Informatie voor behandeling
10
Klantvriendelijkheid
10
Kosten verwachting?
10
Meebeslissen over behandeling
10
Voldoende tijd voor mij
10
Omgaan met angstige patienten
10
Omgang met kinderen
10
Resultaat behandeling
10
Snelheid afspraak
10
Telefonische bereikbaarheid
10
Tijd en aandacht
10
Vermijden onnodige pijn
10
Vooraf toestemming
10
10.0
Jacqueline 18 Jul 2025 - 12:47Review voor de praktijk
Paginering