Let op: deze functie is uitsluitend voor praktijkhouders en praktijkmedewerkers.
Door op de button te drukken wordt een e-mail gestuurd naar het bij ons bekende e-mailadres. Daarna kunnen de praktijkgegevens worden aangepast op het platform.
Over de praktijk
Openingstijden
maandag9:00 – 17:30
dinsdag9:00 – 17:30
woensdag9:00 – 17:30
donderdag9:00 – 17:30
Specialisaties
Algemene tandheelkundeTandvlees behandelingWortelkanaal behandelingKroon- en brugwerkOrthodontie
Ik heb een angst voor tandartsbezoek en ben vorig jaar op zoek gegaan naar een nieuwe tandarts.Zo ben ik terecht gekomen bij tandarts DeoSmile..een tandarts die ik iedereen aan kan raden.. heel vriendelijk, je krijg een goede uitleg, met je angst word rekeing gehouden, en wat een kundige tandarts. wat heeft ze mijn gebit het afgelopen jaar opgeknapt..er is een brug geplaatst..en vandaag 4 facings..op mijn voorste tanden vanboven...een wens die uitgekomen is..ik heb weer een stralen lach..zo mooi!!!
Wat ben ik blij dat ik bij deze tandarts ..
Duidelijke uitleg10
Behandeltijd10
Is deskundig10
Aanbeveling10
H
Helma 18 Jun 2026 · Review voor de praktijk
10.0
Ik had 2 kiezen en 11 voortanden die er, ondanks jarenlange controles door mijn vorige tandarts, zeer slecht aan toe waren. Tandarts Predescu heeft alles in fases en goed overleg, vakkundig hersteld. Ik ben heel blij met het resultaat. Niets dan lof over deze tandartspraktijk
Duidelijke uitleg10
Behandeltijd10
Is deskundig10
Aanbeveling10
M
Marjolein Polfliet12 Sep 2024 · Review voor de praktijk
10.0
De tandarts is erg kundig , ik heb invisalign gehad en ben nu erg blij met mijn rechte tanden.
Daarna zijn mijn tanden gebleekt met een natuurlijk resultaat.
De assistente is ook zeer vriendelijk en behulpzaam.
Waarderingen
Gemiddelde per jaar
Ik heb een angst voor tandartsbezoek en ben vorig jaar op zoek gegaan naar een nieuwe tandarts.Zo ben ik terecht gekomen bij tandarts DeoSmile..een tandarts die ik iedereen aan kan raden.. heel vriendelijk, je krijg een goede uitleg, met je angst word rekeing gehouden, en wat een kundige tandarts. wat heeft ze mijn gebit het afgelopen jaar opgeknapt..er is een brug geplaatst..en vandaag 4 facings..op mijn voorste tanden vanboven...een wens die uitgekomen is..ik heb weer een stralen lach..zo mooi!!! Wat ben ik blij dat ik bij deze tandarts ..
Ik had 2 kiezen en 11 voortanden die er, ondanks jarenlange controles door mijn vorige tandarts, zeer slecht aan toe waren. Tandarts Predescu heeft alles in fases en goed overleg, vakkundig hersteld. Ik ben heel blij met het resultaat. Niets dan lof over deze tandartspraktijk
De tandarts is erg kundig , ik heb invisalign gehad en ben nu erg blij met mijn rechte tanden. Daarna zijn mijn tanden gebleekt met een natuurlijk resultaat. De assistente is ook zeer vriendelijk en behulpzaam.
Paginering