Tandartspraktijk A.M. Blom
De Klerklaan 2, 5624BC Eindhoven
Neemt patiënten aan onder voorwaarden
Spoed
Spoed 24/7 365
Nascholing
Certificaat
Over
Openingstijden
-
maandag
8:30 - 17:30 -
dinsdag
8:30 - 17:30 -
woensdag
8:30 - 17:30 -
donderdag
8:30 - 17:30 -
vrijdag
8:30 - 17:30
Informatie

Specialisaties
- Algemene tandheelkunde

Team
Dhr. A.M. Blom

Faciliteiten
Deze praktijk heeft nog geen faciliteitsinformatie geladen!
Zeer slechte service!!!
Deze Google-recensie is zonder tekst
Deze Google-recensie is zonder tekst
1 januari gebeld naar de dienstdoende tandarts omdat me zoontje zat te janken van de pijn.... en mijn eigen tandarts tot 7 januari er niet is krijg ik dus dit nr Tot op heden heeft meneer nog steeds niet terug gebeld wat een teringlijer ik raad hem ten strengste af.
Hij zou de dienstdoende nood tandarts zijn . Gebeld om 08.15 krijg je een bandje word je om 14.15 terug gebeld en word je nors en bot te woord gestaan. Zelf maar een andere tandarts geregeld in best die meteen vriendelijk en behulpzaam was.
Deze tandarts is aangesloten bij de tandartsvereniging Eindhoven...eenmaal gebeld in de ochtend eindelijk in de middag pas terug gebeld..hij was de dienstdoende tandarts...hij zegt kom maar langs op de klerkstraat 2 eenmaal opgezocht waar het is kom ik erachter dat adres niet klopt ik terug gebeld tot de volgende dag niet terug gebeld! Zeer moeilijk bereikbaar neem gewoon een mobiel op zak voor nood! Slechte organisatie
kundige tandarts. stelt je op je gemak en vertelt wat hij gaat doen. voor mensen met angst voor tandartsen is hij een uitkomst! hij nam bij mij (her endo) ruimschoots de tijd en heeft mij goed geholpen.
Deze Google-recensie is zonder tekst
Deze Google-recensie is zonder tekst
Een hele fijne tandarts die zowel financieel als gewone behandelingen bespreekbaar maakt ! Niks is hem te veel, op sociaal vlak is hij een gezellige man.Echt een aanrader en ook zijn assistente aan de balie is een heel fijn persoon.👍grt.Shirley en familie
Deze Google-recensie is zonder tekst