Overzicht van de reviews van afgelopen jaren
Tandarts Frank Goossens
Molenstraat 15, 8171CE Vaassen
Neemt geen patiënten aan
Praktijk gegevens aanpassen
(Alleen voor praktijk eigenaren)
Aanpassingen Praktijk gegevens
LETOP! DEZE FUNCTIE IS ALLEEN VOOR MEDEWERKERS OF PRAKTIJKEIGENAREN DIE EEN AANPASSING VAN HUN PRAKTIJK GEGEVENS WILLEN MAKEN
Door op de button te drukken wordt een e-mail verzonden naar het bij ons bekende praktijk e-mailadres waarna de praktijk gegevens kunnen worden aanpast in het webformulier. Na uw bevestiging zullen de gegevens op Tandarts.nl en indien de service voor Google, de praktijkwebsite en het AGB-register is afgenomen, worden bijgewerkt.
Door op de button te drukken wordt een e-mail verzonden naar het bij ons bekende praktijk e-mailadres waarna de praktijk gegevens kunnen worden aanpast in het webformulier. Na uw bevestiging zullen de gegevens op Tandarts.nl en indien de service voor Google, de praktijkwebsite en het AGB-register is afgenomen, worden bijgewerkt.
Tandarts
3.3
Google
4.6
Zorgkaart
0.0
KV
0.0
Spoed
Spoed 24/7 365
Nascholing
Certificaat
Informatie
Specialisaties
- Algemene tandheelkunde
MONDZORGPROFESSIONALS + (ZZP'ERS)
Faciliteiten
Deze praktijk heeft nog geen faciliteitsinformatie geladen!
3.3
3 waarderingen
4.6
21 waarderingen
0.0
0 waarderingen
2025
1.0
1 waarderingen
2023
8.0
1 waarderingen
2022
1.0
1 waarderingen
- Tandarts
Jansen 16 Okt 2025 - 14:01
F.J.M. Goossens Tandarts
Ik heb precies hetzelfde meegemaakt als degene met een andere Review! Vreselijke ontstekingen meerdere keren terug geweest tot meneer Goossens mijn mails en belletjes niet meer beantwoorden en ik naar een andere tandarts ben gegaan. Deze tandarts heeft mijn hele gebit weer oké gemaakt. Achter elke vulling zat een pocket wat de ontstekingen maakt. Nu een jaar later wil meneer Goossens wel via een deurwaarder geld hebben voor de ravage die hij heeft aangericht. Ik weiger te betalen en heb een advocaat in handen genomen. Heeft u een soort gelijk verhaal verneem ik dit graag. Er zijn meerdere gedupeerden.
Duidelijke uitleg
1
Behandeltijd
1
Is deskundig
1
Aanbeveling
1
1.0
Ap schotpoort 24 Aug 2023 - 19:06
F.J.M. Goossens Tandarts
Een hele vriendelijke bekwame man
Duidelijke uitleg
8
Behandeltijd
8
Is deskundig
8
Aanbeveling
8
8.0
Bart 09 Dec 2022 - 13:34
F.J.M. Goossens Tandarts
Ik ben het eens met de tandarts die hier een review heeft geschreven. Het is inderdaad een aardige vent. Maar hij heeft ook een andere kant als het aankomt op behandelingen.
Hij is een zeer onbekwame tandarts, dat is ook het eerste wat mijn nieuwe tandarts tegen mij zei, want ik ben overgestapt omdat ik bij Frank elke keer als hij iets had gedaan er meer kwaad dan goed werd verricht, hij zei: toen ik hoorde dat je van Goossens afkwam, was ik bezorgd over wat ik zou tegenkomen, want je bent niet de enige. En terecht, hij laat je gebit gewoon wegrotten. Hij doet bijvoorbeeld als er een vulling moet komen, telkens een tijdelijke in, want dan moet je blijven terugkomen, je gezondheid staat daar mee op het spel. Ik had hem de laatste keer nadat er weer een ontsteking had voorgedaan op weer een kies die hij had dicht gemaakt, gevraagd of er iets moest gebeuren, nee hoor zei hij, dat zijn gewoon vlekjes. 2 weken later bij mijn nieuwe tandarts: 9 gaatjes, ik had niet later moeten komen. Want als er een vulling uit gaat, dan doet hij er een nieuwe op zonder schoon te maken, 2 minuten is hij bezig. Met als gevolg een hele pijnlijke weg en na 2 weken hem moeten laten trekken. En dan zegt hij, misschien moet je iemand anders vinden als je gelicht wordt.
Eindconclusie: als je bereid bent direct te betalen en je bent iemand van aanzien (dit weet ik omdat ik meerdere mensen zie die bij hem kwamen)dan zit je hier top! Maar ga anders naar een eerlijke tandarts.
Hij is niet onbekwaam omdat hij het niet weet, maar je gebit te verpesten is Franks manier om te zeggen: ik heb liever dat je weg gaat. Want dat heeft hij duidelijk gemaakt.
Dus dat er mensen zijn die top door hem worden behandeld is omdat ze of veel geld cash afrekenen en.of van aanzien zijn.
Want mijn moeder was ook van aanzien, sinds haar overlijden heeft hij m’n gebit verpest, en er goed aan verdient!
Duidelijke uitleg
1
Behandeltijd
1
Is deskundig
1
Aanbeveling
1
1.0