Hoe zit dat: iedereen tegenwoordig een perfect gebit???????

Author:
scheeftandjes
Posted:
wo, 11/29/2006 - 16:52
Als ik zo eens naar foto's kijk op het internet valt me op dat je bijna geen mensen meer ziet met scheve of lelijke tanden.
Het is iets wat mij zeer bezighoud omdat ik zelf geen mooi gebit heb.
Ik durf hierdoor eigenlijk niet meer uit te gaan.
Ik ben zelf 35 + en ook in die leeftijd zie je juist dat mensen een mooi gebit hebben :o
Is het nu zo dat iedereen wat aan het gebit laat doen ??
Wie weet daar iets vanaf of heeft het zelf laten doen of merkt dat ook op in je omgeving ?
Misschien weten de artsen hier mij daar antwoord op te geven??
Ik zit er echt gigantish mee, ben er zelf depressief door geworden en voel mij buiten de maatschappij staan! :smt100
mecánico para …

als je erop gaat letten kan het wel zo lijken, echter, boven de 25 zie je toch heel wat mensen met scheve tanden. met name ondersnijtanden. Er is wel veel gedaan de laatste 30 jaar qua beugelwerk, maar echt niet iedereen heeft met of zonder die beugel een perfect rijtje.
Vraag is ook nog eens of dat wel zo mooi is.
Daarnaast zijn er legio afwijkende standen die je als leek niet ziet en dan krijg je al snel het idee dat alles perfect gereguleerd is.
Neem van mij aan, dta valt best mee.
Of je er zelf problemen mee hebt is natuurlijk een ander verhaal. Je zou kunnen kijken wat je tandarts/othodontist voro je zou kunnen betekenen. Bedenk wel, een zelfbeeld zit van binnen. Dat is niet iets waar j eaan kan sleutelen als tandarts/orthodontist. Als je echt problemen van dien aard hebt is een heel andere hulpvraag aan de orde.
wo, 11/29/2006 - 20:30 Permalink
mysteriousgirl

hou er rekening mee dat heel veel fotos op internet bewerkt zijn met photoshop. Ik ben zelf model en heb niet zulke mooie tanden, maar dat word helemaal recht getrokken in foto-bewerkings programma's hoor!
vr, 03/09/2007 - 14:07 Permalink