welke verdovingsmiddelen zijn er als het niet goed werkt????

Author:
benetti
Posted:
do, 08/16/2007 - 00:02
hallo
mijn vullingen in al mijn kiezen rollen er na elkaar uit en nu zitten de meeste tegen een zenuwbehandeling aan uit angst daarvoor heb ik vorige kies laten trekken maar nu weer vullin eruit en wou toch nog wel gaarne iets in de mond houden maar zonder pijn gaarne nu is het geval dat de verdoving slecht bij me werkt krijg meestal 4 spuiten en die laten we heeeel lang inwerken maar dan nog veel pijn bij behandeling en ik ben echt geen pieperd hoor denk dat maar niet is het mischien zo dat er verschillende verdovingsmiddelen zijn ?????? zou ik gaarne weten want ik betaal genoeg aan premie daar zou ik ook wel gaarne de beste midddelen die voor mij geschikt zijn voor krijgen dus als u mij daar verder mee kunt helepen zou ik heeeel dankbaar voor zijn en mijn mind nog meer heb al genoeg shit in het leven zit niet nog es op deze pijn te wachten sorry voor mijn taalgebruik maar zo voel ik me nu ff met in mijn achterhoofd pijnlijke behandeling van kies dus hoor het gaarne wat er allemaal is op de markt voor mijn case alvast vriendelijk bedankt

groetjes benetti
juliet_en_ton

Er zijn meerdere soorten verdoving maar dat heeft meer iets te maken met allergieen dan met beter werken. Het is soms zo dat de een meer verdoving nodig heeft dan de ander. En ook kan het zijn als je een fikse ontsteking hebt dat het niet helemaal te verdoven is (dat is dan volgens mij ook weer niet in alle gevallen zo maar soms). Wellicht is het een idee (en ik wil hiermee niet op de stoel van de tandarts gaan zitten hoor) dat je eerst een antibiotica kuur krijgt om een ontsteking te verminderen alvoor de behandeling te starten? Succes!

Juliet
do, 08/16/2007 - 13:21 Permalink
Irfan

Beste Benetti,

Vervelend dat verdoving minder goed werkt bij jou. De tandarts gebruikt standaard articaine verdoving, waarbij meestal een of twee carpules worden ingespoten om een tand/kies adequaat verdoofd te krijgen. Soms is het zo dat de verdoving niet goed werkt, doordat het ontstoken is. Op dat moment doen heel veel zenuwen mee aan de pijnsensatie en is het moeilijk om alle zenuwen te verdoven. Daarnaast wil het bij bepaalde personen langer duren voordat de verdoving inwerkt, die kunnen na het geven van de verdoving beste even een half uurtje plaats nemen in de wachtkamer en daarna pas starten. Bij een zenuwbehandeling wordt de kies geopened en zodra de zenuw zichtbaar is, kan de tandarts ook nog eens in de kies verdoving geven. Dit prikt even, maar daarna voel je niets meer.
Een andere vorm van verdoving is het geven in het bot, waar de kies in staat, intra-ossaal. Er wordt dan een klein gaatje in het bot geboord, waarna de naald in het bot verdwijnt. Klinkt eng, praktijk valt reuze mee.
Als dat allemaal niet werkt, kun je naar Bijzondere Tandheelkunde, waar ze ook met lachgas werken, maar denk niet dat het zover hoeft te komen.

Groet Irfan

PS Niet zomaar aan de antibioticum beginnen, pas als het echt nodig is. AB is geen snoepgoed!
vr, 08/17/2007 - 10:28 Permalink